نکاتی که برای یک دی جی خوب شدن باید در نظر بگیرید - Top Persian DJs
17060
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17060,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

نکاتی که برای یک دی جی خوب شدن باید در نظر بگیرید

نکاتی که برای یک دی جی خوب شدن باید در نظر بگیرید

ما اغلب با این سوال مواجه میشویم ” یک دی جی خوب چه ویژگی هایی دارد؟” یا “چگونه می توان به یک دی جی خوب تبدیل شد؟” پاسخ به این سوال سخت است چرا که متغییر های فراوانی در آن نقش دارد.

به عنوان یک ویژگی عمومی من همیشه کمال گرایی را ذکر میکنم، یک دی جی خوب فارق از اینکه چقدر موفقیت دارد همیشه در تلاش برای بهتر شدن است. او می خواهد بهترین باشد و برای بهترین شدن از هیچ تلاشی دریغ نمیکند.

در این مقاله ما بدون ترتیب خاصی پنج ویژگی که به نظرمان برای یک دی جی خوب شدن از همه مهم تر است را با شما در میان خواهیم گذاشت.

ویژگی اول

دی جی خوب کسی است که پشت دستگاه راحت به نظر میرسد – او درباره ی هماهنگی بیت ها، انتخاب ترک ها، جای گذاری اهنگ ها و … استرس ندارد. او میداند که زمان کافی را برای یادگیری و تمرین صرف کرده و کاملا از این بابت خیالش راحت است.

شما هرگز یک دی جی خوب را مشغول فکر کردن پشت دک نمی بینید. او به جای اینکه تمام وقت سرگرم میکسر باشد به جمعیت نگاه میکند و با افراد در تعامل است.

ob_4a8a25_tiesto-xgame-aspen-co-26-january-20

ویژگی دوم

یک دی جی خوب از گپ زدن با دیگران، ملاقات افراد جدید و پیدا کردن دوستان تازه لذت میبرد. او اغلب اول از همه به جشنها میرود و اخر از همه انجا را ترک میکند و بهتر از هر کسی اهمیت بدست اوردن طرفدار و مرتبط ماندن با انها را در میکند.

ویژگی سوم

دی جی های خوب به درستی درک میکنند که مهم نیست چقدر خوب هستند یا چقدر می دانند همیشه چیز های جدیدی برای یاد گرفتن وجود دارد. بهتر است بگویم دی جی های خوب عاشق یاد گیری و تمرین هستند – از این موضوع اگاه اند که دی جی های متوسط انقدر تمرین میکنند تا کار را یاد بگیرند و فقط بهترین دی جی ها هستند که تمرین را تا جایی ادامه می دهند که امکان اشتباه شان به صفر برسد.

این یعنی انها متوجه اهمیت گرم کردن مراسم هستند و زمانی که نوبت به انها برسد مجلس را منفجر خواهند کرد !

ویژگی چهارم

یک دی جی خوب اماده است که از پایین شروع کند تمام چیز های ممکن را یاد بگیرد و با تمام توانش تمرین کند تا به بالا برسد. به خودش اطمینان دارد و اماده است هر کاری لازم است را انجام دهد تا به رویایش تحقق بخشد و همچنین اهمیت داشتن یک استاد دی جی با کیفیت را درک می کند.

0d1fd92

ویژگی پنجم

یک دی جی خوب شیفته ی موسیقی است، به عبارتی در مورد موسیقی خودش وسواس دارد. او فکر و ذکرش به وجود اوردن بهترین ریمیکس هاست. برای او اهمیتی ندارد دیگران چه چیزی پلی میکنند یا چه چیزی می خرند او به انچه می تواند داشته باشد اهمیت می دهد – و به استعداد و استایل خود مطمئن است و از اینکه در مواقع لزوم ریسک حساب شده ای را انجام دهد ترسی ندارد.

 

نکاتی بسیاری وجود دارد که برای یک دی جی خوب شدن باید در نظر داشت، مهم تر از همه ی انها زمان گذاشتن برای اموزش و تمرین است. بهتر است قبل از اینکه به هر چیز دیگری فکر کنید به فکر بالا بردن سطح مهارت و فهمتان از هنر دی جی بودن باشید.

امیدوارم این مقاله به شما در فهم بهتر ویژگی های یک دی جی خوب کمک کرده باشد، اگر شما هم در این رابطه نظری دارید از شنیدن آن در بخش نظرات خوشحال خواهیم شد.

2 Comments
  • Precious
    Posted at 11:33h, 25 نوامبر پاسخ دادن

    Woah! I’m really digging the teealptm/theme of this site. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that “perfect balance” between usability and visual appeal. I must say that you’ve done a superb job with this. Additionally, the blog loads extremely quick for me on Internet explorer. Exceptional Blog!

  • مجید ام جی
    Posted at 19:06h, 28 آگوست پاسخ دادن

    من خودم دی جی هستم خوب بود به نکات ضریفی اشاره کردید

Post A Comment

هفده − 6 =