چگونه فعالیت حرفه ای خود را از طریق برگزاری یک جشن شروع کنید - Top Persian DJs
17265
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17265,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

چگونه فعالیت حرفه ای خود را از طریق برگزاری یک جشن شروع کنید

چگونه فعالیت حرفه ای خود را از طریق برگزاری یک جشن شروع کنید

راه های فراوانی برای تبدیل شدن به یک دی جی حرفه ای وجود دارد، که تمام انها نیازمند تلاش فراوان، اراده ی قوی، تمرین و گاهی هم کمی شانس است. امروز می خواهیم درباره ی اینکه چگونه فعالیت حرفه ای خود را با برگزاری یک جشن خصوصی شروع کنید صحبت کنیم.

برای یک دی جی جشن ها مکان فوقالعاده ای برای ملاقات با مردم، به نمایش گذاشتن استعداد ها و به وجود اوردن روابط کاری است. پس بیایید باهم بررسی کنیم که چرا برگزاری یک جشن خصوصی میتواند به فعالیت حرفه ای شما رونق ببخشد.

dj-decks

بدست اوردن تجربه در زمینه ی میکس کردن

قرار گرفتن پشت دی جی دک در جشن خصوصی خودتان کاری است که میتواند تجارب بسیار ارزشمندی را در زمینه ی اجرا در حضور دیگر اشخاص در اختیار تان قرار دهد – جمعیتی که خطاها و اشتباهات احتمالی شما را نادیده میگیرند و فراموش میکنند چرا که اکثر انها یا اشنا های تان هستند یا دوست دوستانتان. قصد شان نیز لذت بردن از اجرای شماست و نه گرفتن ایرادات تکنیکی.

یک راه مناسب برای بدست اوردن طرفدار

وقتی که سرانجام شما به یک دی جی به نام تبدیل شوید و پیشنهادات فراوان کاری بدست اورید، داشتن طرفدار به شما کمک شایانی خواهد کرد چرا که حضور جمعیت فراوان برگزار کنندگان را تشویق میکند شما را در برنامه های اینده شان جای دهند. برگزاری یک جشن خصوصی راه مناسبی برای پیدا کردن اولین طرفدار های تان است. کسانی که بعدها که به اوج رسیدید به درستی میتوانند ادعا کنند که انها از نقطه اغاز حمایتتان کرده اند.

club_dj_on_page

نمایش، نمایش و نمایش !

شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که دقیقا چه کسانی در یک جشن شرکت خواهند کرد. ممکن است برخی از این افراد برگزار کننده، صاحب کمپانی یا حتی افرادی باشند که با این دست افراد در ارتباط اند. همه ی این افراد میدانند که چه کسی بدنبال دی جی میگردد و این احتمال وجود دارد که خودشان هم به یک دی جی نیاز داشته باشند. نشان دادن توانایی ها و استعداد هایتان در زمینه ی میکس در جشن خصوصی که برگزار کرده اید میتواند بیشتر از یک در را به روی شما بگشاید.

اگر در این زمینه موفق عمل کنید

اگر جشن شما به خوبی صدا کند و اکثر مردم برای هفته ها پس از ان درباره اش صحبت کنند احتمال زیادی وجود دارد که دوباره و دوباره بتوانید چنین کاری را انجام دهید. در این صورت است که تعداد افراد شرکت کننده از گنجایش مکان شما فراتر خواهد رفت و دیگر برگزار کنندگان نمیتوانند پیشنهادات تان را رد کنند و به شما و طرفداران تان نیاز خواهند داشت..

 

No Comments

Post A Comment

14 + ده =