نتایج دور دوم - Top Persian DJs
16979
rtl,page-template-default,page,page-id-16979,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

قبل از هر چیز جا دارد از طرف تیم Top Persian Djs نهایت تشکر رو از تهی عزیز و کامیار عزیز داشته باشیم که از بهترین خواننده گان کشورمان هستند و برای این مسابقه با ما همکاری کردند و وکال ها رو در اختیار ما گذاشتند و تشکر بسیار ویژه ای هم از داوران بی نظیر این دوره ی مسابقه داشته باشیم (به ترتیب الفبا) اقایان آرش پاکزاد، کوشان حداد، مهران عباسی و دی جی ممسی که ساعت ها وقت با ارزششان را در اختیار ما قرار دادند و هم در پروسه داوری و هم در پروسه مستند نهایت همکاری را داشتند و اخرین تشکر ها را هم باید از اقای مالک عزیز کارگردان درجه ی یک کشورمان که کارگردانی  مستند مسابقه را بر عهده داشت و با وجود زمان محدود و امکانات کم تیم ما، عالی عمل کرد و اسپانسر این دوره از مسابقات کمپانی بزرگ PESKO داشته باشیم.

 

برندگان دوره دوم  مسابقه ریمیکس Top Persian Djs

نفر اول ریمیکس اهنگ کامیار 

اقای کیا 30 ساله از هشتگرد

کیا از 17 سالگی فعالیت خود را در حوزه ی موسیقی با اموختن گیتار کلاسیک شروع کرده و در حال حاظر مدرس گیتار کلاسیک است. او ابتدا با نرم افزار Dance Ejay مشغول به کار شده تا اینکه در سال 83 با Fl Studio اشنایی پیدا کرده و از ان تا ریخ تا به امروز فعالیتهای دیجیتالی خودش را با این نرم افزار انجام میدهد.

ریمیکس زیبای اهنگ اصن یه وضعی از کیا 

 

 

 

برنده یک عدد دستگاه Launchpad pro از طرف کمپانی P E S K O3-lpp_0_0

نفر دوم ریمیکس اهنگ کامیار 

گروه Sage & Kasbin شامل امیر و احمد هر دو 23 ساله از کرج

امیر با نام هنری Sage از 5 سال پیش فعالیت خود را با نرم افزار Fl studio شروع کرده و و 2 سال است که به طور جدی درگیر کار موسیقی شده است.

احمد با نام هنری Kasbin او نیز 2 سال است که به طور حرفه ای با نرم افزار Fl Studio کار میکند.

این گروه در دور قبل هم در مسابقه ما شرکت کردند اما در مسابقه برنده نشدند.

ریمیکس زیبای اهنگ اصن یه وضعی از  Sage & Kasbin

 

برنده یک عدد دستگاه Launch Control XL از طرف کمپانی P E S K O

نفر اول ریمیکس اهنگ تهی

اقای احمد با نام هنری Kasbin با 23 سال سن از کرج

این جوان با استعداد که طبق قانون مسابقه این اجازه را داشته برای هر دو اهنگ به صورت جدا در مسابقه شرکت کند از این فرصت استفاده کرده و ریمیکس اهنگ تهی را نیز انجام داده که مورد توجه داوران قرار گرفت و موفق شد جایزه نفر اول این بخش را نیز به خود اختصاص دهد.

ریمیکس زیبای اهنگ دنیا می چرخه از Kasbin

 

برنده یک عدد دستگاه Launchpad pro از طرف کمپانی P E S K O3-lpp_0_0

نفر دوم ریمیکس اهنگ تهی

اقای پویا صفا 26 ساله از تهران

از ده سالگی به موسیقی علاقه مند شده است و از 8 سال پیش فعالیتش را به طور جدی در زمینه ی موسیقی الکترونیک شروع کرده. او در همان زمان گروهی با نام 01band تشکیل داده اما این گروه به دلایلی 4 سال پیش منحل شده و حالا او به صورت انفرادی در حال فعالیت است.

ریمیکس زیبای اهنگ دنیا می چرخه از پویا صفا

 

برنده یک عدد دستگاه Launch Control XL از طرف کمپانی P E S K O